Om du vill veta mer om våra medarbetare går det att finna dessa neda

Per-Erik Nilsson

VD Docent CV 070-515 24 46 pe.nilsson@cit.chalmers.se

Stefan Aronsson

Vice VD Tekn. Doktor CV +46706721151 stefan.aronsson@cit.chalmers.se

Åsa Wahlström

Affärsområdeschef - myndigheter och branschorganisationer Adjungerad Professor på Lunds Universitet CV 076-769 93 66 asa.wahlstrom@cit.chalmers.se

Lars E. Ekberg

Affärsområdeschef - fastighetsföretag och industri Adjungerad Professor på Chalmers tekniska högskola CV 070-315 11 55 lars.ekberg@cit.chalmers.se

Tommy Sundström

Projektledare Tekn. licentiat CV 070-399 11 49 tommy.sundstrom@cit.chalmers.se

Daniel Olsson

Projektledare Tekn. licentiat CV 070-214 12 15 daniel.olsson@cit.chalmers.se

Mari-Liis Maripuu (föräldraledig)

Projektledare Tekn. Doktor CV mari-liis.maripuu@cit.chalmers.se

Peter Filipsson (föräldraledig)

Projektledare Tekn. Doktor CV peter.filipsson@cit.chalmers.se

Karin Glader

Projektledare Civilingenjör CV 070-774 70 08 karin.glader@cit.chalmers.se

Josep Termens

Projektledare M.Sc. CV 073-411 74 59 josep.termens@cit.chalmers.se

Helena Nakos Lantz

Projektledare Civilingenjör CV 076-232 52 83 helena.lantz@cit.chalmers.se

Markus Lundborg

Projektledare M.Sc. 070-571 09 23 markus.lundborg@cit.chalmers.se

Victoria Edenhofer

Projektledare Civilingenjör CV 070-440 64 68 victoria.edenhofer@cit.chalmers.se

Pauline Ekoff

Projektledare B.Sc. CV 073-088 44 11 pauline.ekoff @ cit.chalmers.se

Maria Haegermark

Projektledare Tekn. licentiat CV 073-3662299 maria.haegermark@cit.chalmers.se

Enno Abel

Senior Rådgivare - Projektledare Professor Emeritus CV 070-232 47 67 enno.abel@cit.chalmers.se

Jan-Olof Dalenbäck

Projektledare Professor på Chalmers CV 070-537 31 53 jan-olof.dalenback@cit.chalmers.se

Våra Partners